Lions' Legend

Advertisement

Recent Results

SportDateOpponentResultW/L
Boys VolleyballMon, Oct 11 BooneTBD-TBDT
BooneTBD-TBDT
Boys VolleyballFri, Aug 13 First AcademyTBD-TBDT
First AcademyTBD-TBDT
Boys Water PoloSat, Mar 28 Seminole9-9T
Seminole9-9T
Girls LacrosseThu, Mar 12 Cypress Creek17-3W
Cypress Creek17-3W
Girls LacrosseWed, Mar 11 University18-1W
University18-1W
Girls Water PoloTue, Mar 10 Freedom21-1W
Freedom21-1W
Flag FootballTue, Mar 10 Dr.Philips0-45L
Dr.Philips0-45L
Flag FootballMon, Mar 09 Timber Creek0-25L
Timber Creek0-25L
Flag FootballMon, Mar 09 (JV) Timber Creek6-12L
(JV) Timber Creek6-12L
BaseballSat, Mar 07 Winter Haven High School2-6L
Winter Haven High School2-6L
BaseballSat, Mar 07 Haines City High School2-0W
Haines City High School2-0W
Girls TrackSat, Mar 07 Brian Jaeger Elite Inv.30.5-84L
Brian Jaeger Elite Inv.30.5-84L
Girls LacrosseFri, Mar 06 Colonial15-5W
Colonial15-5W
Flag FootballFri, Mar 06 Winter Park0-27L
Winter Park0-27L
Boys LacrosseFri, Mar 06 Lake Howell5-11L
Lake Howell5-11L
Girls LacrosseThu, Mar 05 East River16-9W
East River16-9W
Girls Water PoloThu, Mar 05 Boone13-5W
Boone13-5W
Boys Water PoloThu, Mar 05 Boone10-11L
Boone10-11L
BaseballWed, Mar 04 University High School12-2W
University High School12-2W
Flag FootballWed, Mar 04 East River0-19L
East River0-19L
Click on any sport above to see a full schedule for that sport.

Upcoming Games

SportDateTimeOpponentLocation
BaseballMon, Mar 30 4:00 pmCypress Creek High School@ Cypress Creek
Cypress Creek High School@ Cypress Creek
Boys LacrosseMon, Mar 30 6:00 p.mJV East RiverHome
JV East RiverHome
Boys LacrosseMon, Mar 30 7:30 p.m.East RiverHome
East RiverHome
SoftballTue, Mar 31 4:00 PMWindermere@Home
Windermere@Home
Flag FootballTue, Mar 31 7:00pmCypress CreekCypress Creek
Cypress CreekCypress Creek
Boys TennisTue, Mar 31 3:30pmOlympiaUSTA National Campus
OlympiaUSTA National Campus
Flag FootballTue, Mar 31 6:00 (JV) Cypress Creek
(JV) Cypress Creek
Girls LacrosseWed, Apr 01 7:30SeminoleSeminole
SeminoleSeminole
BaseballWed, Apr 01 7:00 pmApopka High School@ Apopka
Apopka High School@ Apopka
BaseballWed, Apr 01 4:00pm (JV) ApopkaHome
(JV) ApopkaHome
Girls LacrosseThu, Apr 02 7:30Dr. PhilipsHome
Dr. PhilipsHome
Girls TrackThu, Apr 02 TBAUniv. of Florida Pepsi Florida Relays
Univ. of Florida Pepsi Florida Relays
Boys TrackThu, Apr 02 TBAUniv. of Florida Pepsi Florida Relays
Univ. of Florida Pepsi Florida Relays
SoftballThu, Apr 02 4:00 PMEast River@Home
East River@Home
Flag FootballThu, Apr 02 7:00pmOlympiaOlympia
OlympiaOlympia
Boys TennisThu, Apr 02 3:30pmColonialLake Nona High Schoo
ColonialLake Nona High Schoo
Flag FootballThu, Apr 02 6:00(JV) Olympia Olympia
(JV) Olympia Olympia
Girls TennisThu, Apr 02 3:30 p.mColonial High SchoolUSTA
Colonial High SchoolUSTA
Boys LacrosseThu, Apr 02 6:00 p.m.Jones@Jones High School
Jones@Jones High School
BaseballFri, Apr 03 4:00 pmBoone High School@ Boone
Boone High School@ Boone
Click on any sport above to see a full schedule for that sport.
Advertisement